O firmě

Naše firma působí v České Republice od roku 1996, a je lídrem v oboru výroby, dodávek a montáže chovatelských zařízení, kotců a bud pro psy. Díky našim zkušenostem, jsme navrhli a postavili zázemí pro chov psů s velkou praktičností a funkčností. Specializujeme se zejména na kotce pro psy, ohrady a výběhy, boudy pro psy, ohrádky pro štěňata, krmítka a misky. Naše produkty nabízíme k prodeji přímo v naší firmě, prostřednictví obchodních partnerů nebo on-line v e-shopu. Naše kotce a boudy dodáváme také do ostatních zemí Evropské unie. Mezi naše největší odběratelé patří Policie ČR, Český kynologický svaz, Vězeňská služba ČR, hotely pro psy, útulky pro psy.

Kotce si lze zakoupit ve standardním provedení nebo sestavit z různých kotcových stěn uvedených v ceníku. Jako příslušenství dodáváme do kotců např. krmítka pevná nebo otočná a misky. Naše chovatelské zařízení vyhovují potřebám malých i velkých chovatelů, a to díky široké škále různého provedení a doplňků.

Kvalita a rychlost dodání

Námi vyráběné kotce a chovatelská zařízení jsou vyráběny z kvalitních a ekologických materiálů pro tyto účely schválené. Naší chloubou je v podstatě nulová reklamace na naše výrobky. Požadavky našich zákazníků jsme schopni řešit v krátké časové době, standardní kotce a boudy ve většině případů dodáváme obratem po objednání. Produkty expedujeme kurýrní službou nebo vlastními vozy.

Nízké nároky na údržbu a dlouhá životnost

Pokud hledáte správné chovatelské zařízení, kotec nebo boudu pro svého psa, jste na správném místě. Naše psí boudy a kotce jsou atraktivní a odolné proti povětrnostním vlivům. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů s cílem zajistit teplo a sucho pro vaše domácí mazlíčky, a to i za špatných povětrnostních podmínek. Stavíme kotce, kotce s výběhy, ohrady pro psy ve vynikající kvalitě a za bezkonkurenční ceny, se zvláštním důrazem na detail. Naše zařízení vyžaduje minimální nárok na údržbu a vyznačuje se dlouhou životností.

Modulární a stavebnicový typ

Díky množství různých modelů kotců a stěn, budete moci vybrat řešení, které bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Naše kotce se mohou stavět samostatně nebo spojit do jedné řady, což také šetří vždy jednu stěnu mezi kotci. Z našich kotců a stěn můžete dát dohromady celou chovatelskou stanici nebo individuálně dle svých potřeb použít pouze jednotlivé ohradní stěny k montáži ke zdi nebo plotu.

Moderní výroba a zkušený personál

Pro výrobu našich produktů, používáme nejmodernější materiály a stroje. Náš zkušený personál je ochoten naslouchat veškerým vašim potřebám. Všechny požadavky budou vyřízeny ihned po jejich obdržení.

Budeme se těšit na spolupráci

Tým TEXAS CONNECTION s.r.o.