Kotce s přístavkem

Kotce s přístavkem
Kotce s přístavkem
Kotce s přístavkem
Kotce s přístavkem
Kotce s přístavkem
Kotce s přístavkem

ROZMĚRY A PROVEDENÍ KOTCŮ S PŘÍSTAVKEM

Kotce s přístavkem jsou k dispozici v rozměru 2 x 3 m + přístavek 2 x 2 m. Přední stěny kotce jsou sítěné nebo z kulatiny. Přední stěna přístavku je dřevěná s oknem.

KONSTRUKCE

Kotce sestávají z kovových rámů se speciálními spojovacími prvky. Všechny kovové díly jsou žárově zinkovány, čímž je zaručena odolnost vůči povětrnostním vlivům a minimální požadavky na údržbu.


STĚNY

Dřevěné stěny jsou z palubek o síle 19 mm, chráněné bezbarvým nátěrem proti plísním a vlhkosti. Přední stěna je sítěná s oky 5 x 5 cm nebo z kulatiny o průměru 8 mm s roztečí 85 mm. Výška kotce vepředu 2 m a vzadu 1,8 m.


STŘECHA

Střecha je rovná se spádem dozadu, může být i dopředu. Krytinu střechy tvoří pozinkovaný trapézový plech. Přesah střechy je standardně 20 cm vpředu, 10 cm vzadu.

PODLAHA

Ocelový rám s nožičkami příslušného rozměru kotce. Podlahová krytina je z CETRIS desek o síle 14 mm. Desky jsou snadno umyvatelné, nepropustné a mrazuvzodrné.


DVEŘE

Dveře mají pevný kovový rám. Otvírání dveří je dovnitř směrem na boční stěnu kotce. Šířka dveří je 70 cm. Dveře se zavírají pomocí zástrče s možností uzamčení.


OKNO PŘÍSTAVKU

Okno je pevné z polykarbonátu o rozměru 65 x 35 cm. Okno je v kovovém rámu.

Potřebujete řešení
pro vaše potřeby?