O nás

Vyrábíme kotce a boudy pro psy, ohrádky pro štěňata, odstavné boxy, krmítka a misky. Můžete se spolehnout na okamžitou dostupnost našich výrobků, vysokou kvalitu a spolehlivost.

Texas
Connection s.r.o.

Texas Connection s.r.o.

Působí v oblasti výroby chovatelských potřeb již od roku 1996. Vývoj v tomto oboru značně pokročil. Snažíme se ze všech sil udržet s tímto trendem krok. Vždy byla pro firmu prvořadá kvalita a spokojenost zákazníka. Náš výrobní program se postupně rozšiřoval a dnes je v našem programu výroba kotců, bud, ohrádek pro štěňata, výroba různých výběhů a krmítek.

Firma Texas Connection se zabývá i výstavbou různých útulků pro opuštěné psy, které i z části sponzoruje. Dále pak patří mezi naše díla i psí hotely, policejní psince a psince pro vězeňskou službu.

Námi vyráběné kotce a chovatelská zařízení jsou vyráběny z kvalitních a ekologických materiálů pro tyto účely schválené. Firma exportuje do čtyř států v Evropě. Naší chloubou je v podstatě nulová reklamace na naše výrobky. Našim zákazníkům nabízíme také poradenství, případně zaměření na místě stavby, montáž chovatelského zařízení.

26

let na českém trhu

55

zaměstnanců

500

realizovaných staveb

50+

km² zastaveněné plochy